پوشیدن کفش کوهنوردی merrell vibram مانع لخته شدن خون در بدن می شود

مانند بسیاری از اشکال دیگر وسایل کوهنوردی کفش کوهنوردی merrell vibram مختلف از مواد مختلفی استفاده می کنند اما همه کفش های کوهنوردی دارای سه ویژگی مشابه هستند.

رویه: ساختار اصلی یک کفش کوهنوردی یا از چرم یا مواد مصنوعی ساخته شده است. کفش‌های چرمی دوام و راحتی طولانی‌مدت را ارائه می‌دهند زیرا متناسب با شکل پای شما کشیده می‌شوند.

کفش های مصنوعی برای تنظیم رطوبت بهتر هستند. آنها همچنین سفت تر هستند و یک کفش سفت می تواند در برخی از مسیرهای ورزشی و مشکلات تخته سنگ مفید باشد.

کفی: کفش های کوهنوردی نیز مانند کفش های خیابانی از کفی لاستیکی استفاده می کنند. برخی از اشکال لاستیک کفش کوهنوردی از سایرین چسبنده تر هستند.

لاستیک چسبنده می تواند به مانورهای پیچیده مانند قلاب انگشت شست پا کمک کند اما تمایل دارد سریعتر فرسوده شود.

سیستم های بسته شدن: کفش های کوهنوردی به روش های مختلف ایمن می شوند. بسیاری از کفش‌های کوهنوردی از بسته‌بندی نواری استفاده می‌کنند که به راحتی بسته می‌شوند.

کفش

با این حال نوارهای سایز کامل می تواند فضای زیادی را در قسمت جعبه پنجه اشغال کند، که می تواند در زمان قلاب کردن انگشتان پا و بالا رفتن از ترک منجر به مشکلاتی شود. کفش‌های بنددار راحت‌تر هستند، اما دوام بیشتری دارند.

با وجود بسیاری از کفش‌های کوهنوردی در بازار، می‌خواهید از یک رویکرد عملی برای انتخاب کفش مناسب خود استفاده کنید.

اهداف صعود خود را در نظر بگیرید. انواع مختلف کوهنوردی نیاز به نوع متفاوتی از کفش دارند. کفش‌های نزدیک یا کفش‌هایی که برای صعود فنی استفاده می‌شوند می‌توانند دارای پنجه پهن و کفی لاستیکی ضخیم باشند.

کفش‌ها برای صعودهای چند زمینی باید راحتی تمام روز را فراهم کنند، زیرا می‌توانید ساعت‌ها از آن‌ها استفاده کنید. بسته به نوع صعودی که در حال تلاش هستید، ممکن است به یک نوع کفش یا بیشتر نیاز داشته باشید.

وقتی شک دارید با کفش های چند منظوره شروع کنید. یک کفش کوهنوردی چند منظوره با نزول متوسط و کشش مناسب بیشتر اهداف شما را برآورده می کند.

این می تواند مانورهای فنی مانند لکه گیری و قلاب کردن انگشتان پا را انجام دهد. همچنین می تواند صعودهای ورزشی معمولی تری را انجام دهد و از دیوارهای سنگنوردی سرپوشیده عبور کند.