پسته فندقی سبز راز قتل های سریالی زنان هندی را برملا کرد

نوعی آجیل درختی است که فواید زیادی برای سلامتی دارد. پسته فندقی سبز منبع عالی پروتئین است. این یک آنتی اکسیدان و فیبر است.

تحقیقات نشان می دهد که هزاران سال است که مردم پسته می خورند. امروزه مردم آنها را در انواع غذاها از سالاد گرفته تا بستنی مصرف می کنند.

یک وعده پسته حدود 37 درصد از مقدار توصیه شده روزانه ویتامین 6-B یا 3.1 میلی گرم برای بزرگسالان را تامین می کند. دادن. ویتامین 6-B نقش مهمی در بدن به ویژه در متابولیسم پروتئین و رشد شناختی ایفا می کند.

پسته یکی از آجیل های کم کالری است، بنابراین افراد می توانند با محدودیت کالری روزانه از فواید آجیل برای سلامتی بهره مند شوند.

به عنوان مثال: یک اونس فندق حاوی 204 کالری و 30 گرم گردو حاوی 196 کالری است. فراهم می کند. در همان اونس پسته تنها 159 کالری وجود دارد.

پسته

آنتی اکسیدان ها موادی هستند که نقش مهمی در سلامت دارند. آنها از آسیب جلوگیری می کنند تحویل به سلول های بدن خطر ابتلا به سرطان و سایر بیماری ها را کاهش می دهد.

آجیل و دانه ها حاوی چندین ترکیب آنتی اکسیدانی است، اما پسته حاوی آنتی اکسیدان بیشتری نسبت به سایر مغزها است.پ

در یک مطالعه کوچک روی 28 شرکت کننده با کلسترول بالا که بیش از 4 هفته طول کشید، 1 یا 2 پسته روزانه مصرف کردند، محققان نشان دادند که سطح آنتی اکسیدان های لوتئین، αکاروتن و بتاکاروتن در مقایسه با افرادی که اصلاً نمی خورند افزایش یافته است.

آنتی اکسیدان های لوتئین و زاگزانتین برای سلامت چشم ضروری هستند. پسته منبع غنی از هر کدام است دو ماده دارد.

طبق گفته انجمن بینایی سنجی آمریکا، لوتئین و کدو سبز احتمال بیماری دارند. دژنراسیون ماکولا چشم (AMD، شایع ترین علت نابینایی در سالمندان) و آب مروارید کاهش می یابد.

AMD و آب مروارید از علل اصلی نابینایی در ایالات متحده هستند. رژیم غذایی سالم داشته باشید گنجاندن پسته یک راه امیدوارکننده برای پیشگیری از این بیماری های چشمی است.