میوه خشک مجلسی راز قبولی پیرزن 70 ساله در کنکور تجربی بود

برخی از میوه های خشک شده مانند زردآلو، خرما، آلو خشک و کشمش می توانند به افزایش متابولیسم کمک کنند. افزایش متابولیسم می تواند انرژی را بهبود بخشد و باعث کاهش وزن شود.

میوه خشک مجلسی می تواند هوس ها را از بین ببرد. آنها می توانند معده را برای چند ساعت پر کنند. به جای میان وعده های غذایی ناسالم و پر از قند، میوه های خشک بهترین گزینه است. همچنین، بهبود دستگاه گوارش به دلیل میوه های خشک می تواند از نفخ جلوگیری کند.

از بیماری های مرتبط با استخوان جلوگیری می کند: زنان ممکن است بیشترین فواید را از میوه های خشک به خصوص برای استخوان های خود ببرند. به این دلیل است که پوکی استخوان اغلب زنان را بیشتر از مردان مبتلا می کند.

خوردن میوه های خشک می تواند به کاهش خطر ابتلا به پوکی استخوان کمک کند. آلو خشک به سرکوب شکستگی استخوان، به ویژه در زنان مسن کمک می کند. این به استخوان ها زمان کافی برای بازیابی مجدد می دهد.

میوه

سلامت قلب را بهبود می بخشد: میوه های خشک نیز می توانند سلامت قلب را بهبود بخشند. یک اونس میوه خشک حاوی آنتی اکسیدان و فیبر بیشتری نسبت به یک اونس میوه تازه است. این اجزاء اجزای ضروری در حفظ سلامت قلب شما هستند.

زغال اخته خشک می تواند به جلوگیری از لخته شدن خون کمک کند. این ممکن است به حفظ جریان خون ثابت از قلب در سراسر بدن کمک کند.

پوست را سالم نگه می دارد: استفاده از میوه های خشک بیشتر در رژیم غذایی نیز می تواند پوست را شاداب و سالم نگه دارد. انبه خشک امگا 3 و سایر مواد مغذی چرب را فراهم می کند که به بهبود کیفیت پوست کمک می کند. کشمش دارای رسوراترول است که یک مهارکننده طبیعی پیری پوست است.

از کم خونی و فشار خون جلوگیری می کند: بسیاری از انواع میوه های خشک مانند زردآلو سرشار از پتاسیم هستند. به جلوگیری از فشار خون بالا و تپش قلب کمک می کند.