فوم صندلی جلو 206 که به آسانی مسیربابی می کند

دو نوع فوم صندلی جلو 206 وجود دارد که می توانید از آن در اتومبیل خود استفاده کنید: سلول باز و سلول بسته. فوم اسپری سلول باز یک فوم نرم و ابر مانند است که بیشتر در آب و هوای گرم نصب می شود.

فوم اسپری سلول بسته سفت تر است و مانع بخار بهتری است. سلول بسته نیز متراکم تر از فوم اسپری سلول باز است و در حفظ یکپارچگی ساختار بهتر است.

در این مقاله مزایای فوم اسپری را نسبت به سایر انواع عایق مانند فایبرگلاس و سلولز در مقایسه با سلول باز در مقابل سلول بسته مورد بحث قرار خواهیم داد.

در حالی که دو نوع فوم اسپری در مقایسه با یکدیگر نقاط قوت و ضعف خاص خود را دارند، 5 مزیت اصلی هر کدام از انواع فوم اسپری وجود دارد که از سایر عایق ها پیشی می گیرد.

به دلیل چگالی و سفتی فوم اسپری سلول بسته، این نوع عایق در واقع می تواند به حمایت ساختاری ساختمان کمک کند. معمولاً در ساختمان های صنعتی و تجاری برای این مزیت استفاده می شود و دیوارها، سقف ها و قاب سازه را پشتیبانی می کند.

اگر شرایط آب و هوایی شدید را تجربه می کنید، ممکن است در معرض آسیب جدی سقف، دیوارپوش و اتاق زیر شیروانی باشید. فوم اسپری مانند یک چسب قوی عمل می کند که می تواند خطر حرکت نامناسب ساختمان یا نشتی را کاهش دهد.

فوم

این نه تنها طول عمر سقف و اتاق زیر شیروانی شما را افزایش می دهد، بلکه ارزش ملک شما را نیز افزایش می دهد. فوم اسپری به یک نقطه فروش عمده برای خریداران بالقوه کمک می کند: مراقبت های پیشگیرانه

با گذشت زمان در خانه شما شکاف ها و سوراخ های کوچکی ایجاد می شود که هوا و رطوبت به راحتی از آن ها وارد می شود. همانطور که آب و هوا به داخل نفوذ می کند در معرض خطر کپک، باکتری و مواد حساسیت زا هستید که وارد خانه شما شوند.

فوم اسپری هنگام نصب در تماس منبسط می شود و می تواند کوچکترین شکاف ها و فضاها را پر کند و نواحی مشکل دار احتمالی را آب بندی کند.

هنگامی که عایق های دمیده یا خمیر مانند فایبرگلاس و سلولز خیس می شوند، باید در اسرع وقت تعویض شوند. با این حال فوم اسپری حاوی یک پلیمر بی اثر است که به این معنی است که کپک و باکتری چیزی برای تغذیه ندارند.

بنابراین وقتی خیس می شود، خطری ایجاد نمی کند، بلکه از آنها جلوگیری می کند.