با خرید لنت ترمز تویوتا پریوس سفری ایمن داشته باشید

  حساس‌ترین بخش اصطکاک در سیستم لنت ترمز تویوتا پریوس ترمز هستند، بین تمام محدودیت‌های دیسک ترمز و پیستون کالیپر.

با تمرکز بر کیفیت و نوآوری، 98٪ از طیف خودروهای اروپایی را با دانش خود به عنوان یک تامین کننده برتر در صنعت خودرو، با راه حل های اختصاص داده شده به بازار پس از فروش، ارائه می دهد.

هنگامی که یک ماشین ترمز می کند، مهمترین عنصر ایمنی در سیستم ترمز کوچکتر از سطح یک دست است: در این سطح، انرژی جنبشی در گرما تبدیل شده و سرعت خودرو را کاهش داده و متوقف می کند.

در این سطح، برای اطمینان از هندلینگ وسیله نقلیه، باید تمام ویژگی های فیزیکی تسلط داشته باشند در این سطح، تمام ارتعاشات باید جذب شوند تا از نویز جلوگیری شود.

برای محدوده لنت ترمز خود از بهترین فناوری های ممکن برای ارائه در برخی موارد حتی بیشتر از استفاده کرد. محصولات و ایجاد فاصله ترمز کوتاه تر، مقاومت بهتر در برابر محو شدن، و ترمز مطلوب تحت هر شرایطی.

مشخصات بازگشت به اصول اولیه: یک محصول طراحی شده لنت ترمز یک وسیله نقلیه باید حداکثر کارایی را تضمین کند.

برای نصب بهینه و اثربخشی لنت ترمز: لنت های 100% پیش تخته ای همه پدهای پریمیوم در خط تولید از قبل بستر شده اند تا اثر محو شدن را محدود کنند.

این کارکرد کامل ترمز را از همان اولین ترمزگیری تضمین می کند. بسته بندی به لطف بسته بندی کاملاً جدید آن، یکپارچگی لنت ها تا زمان نصب محافظت می شود.

مدرن، کاربردی و جمع‌وجور، زندگی حرفه‌ای را آسان‌تر می‌کند و به لطف برچسب بزرگ‌تر، شناسایی بهینه قطعه را تضمین می‌کند.
سطح بالای لوازم جانبی همه در یک جعبه.

لنت‌های ترم راحت‌تر قرار می‌گیرند و نیازی به سفارش قطعات خاص اضافی ندارند بهترین فناوری پدهای توسعه یافته برای بازار مختص یک وسیله نقلیه است.

در بازار پس از فروش، یک ماده اصطکاکی بسیاری از کاربردهای مختلف خودرو را پوشش می دهد.

به عنوان یک متخصص ممتاز بازار پس از فروش، از طریق محدوده ترمز نوآورانه خود، فناوری های بسیار باکیفیتی را برای بهبود ایمنی و راحتی برای هر برنامه ارائه می دهد.